Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Naučte se korejsky!

Objevte kouzlo Dálného východu.

Pro jazykové labužníky je tu individuální výuka korejského jazyka. Ale nejen pro ně! Možná máte korejské obchodní partnery a chystáte se do Koreje na služební cestu, nebo jako turisté. I krátký kurz korejštiny - pozdravy, základní fráze atd. Vám hodně usnadní pobyt. Korejci ocení každé Vaše slovo. Naučit se číst je v korejštině to nejjednodušší! Věřte mi. Výrazně Vám to pomůže při pohybu v korejském prostředí, kde angličtina stále není samozřejmostí. Rád se s Vámi podělím i o svoje zkušenosti z této vzdálené a zajímavé země.

Lekce individuální korejštiny nabízím v blocích po 6, 12, 24 a 36 lekcích. Lekce můžete vyčerpat během tří měsíců od zahájení výuky. Sami si určíte frekvenci lekcí, jaká Vám bude vyhovovat. Po dohodě je například možné provést intenzivní výuku na začátku, nebo naopak zvolnit v případě nepředpokládaných událostí. Ideální je ale samozřejmě pravidelná výuka.

Termíny lekcí lze stanovit na každý týden zvlášť. Jsem časově flexibilní a v rámci svých možností Vám rád vyjdu vstříc. V případě potřeby lze lekce přesunout na jiný den, či dobu (v rámci daného týdne). Změny termínů nejpozději den předem. Hodiny zrušené v den výuky se nenahrazují.

Ceny lekcí korejštiny najdete v ceníku.

TOPlist