Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Proč právě individuální výuka?

OSOBNÍ PŘÍSTUP

  • Individuální výuka je jedním z neúčinnějších a nejrychlejších způsobů jak si osvojit cizí jazyk. Výuka je přizpůsobená přímo Vám na míru. Umožňuje navázat na Vaše aktuální znalosti, takže se nemůže stát, že budete poslouchat výklad něčeho, co už dávno znáte. Lektorova pozornost je zaměřena pouze na Vás, což umožní mnohem flexibilnější přístup jak od lektora - reaguje na rychlost, jakou jazyk vstřebáváte, tak od Vás - můžete se kdykoliv ptát na to, co Vám není jasné.

EFEKTIVITA

  • Při individuální výuce zdánlivě přicházíte o práci ve skupině. Avšak konverzace se studenty na stejné jazykové úrovni (zejména u začátečníků) vede většinou k zafixování nesprávných jazykových vzorců, bez možnosti si tyto chyby uvědomit. Naopak, při individuální výuce se čas, po který reálně mluvíte, z několika minut ve skupinovém kurzu navýší na 50 - 60 procent z celé lekce. Navíc je Váš mluvený projev neustále pod plnou kontrolou lektora.

FLEXIBILITA

  • Tento způsob výuky také umožňuje pružně reagovat na Vaše aktuální potřeby. Musíte vyplnit dotazník v angličtině? Odpovědět na email od zahraničního partnera? Napsat motivační dopis? Připravit prezentaci Vaší práce pro potenciálního investora? Není nic efektivnějšího, než zapracovat tyto reálné situace do Vaší výuky. Odměnou Vám bude radost z úspěchu a zvýšená motivace.
TOPlist