Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vše co potřebujete vědět o anglických časech

v jednom kurzu!

víkend 28. a 29. listopadu 2015

 

Netradiční holistický pohled na časovou soustavu v angličtině. Co nám ve škole měli říct hned na začátku, ale neřekli. Pochopíte, jak funguje angličtina, uděláte si pořádek v anglických časech a začnete vnímat čas po anglicku!

 

 
 
Co:        kurz Časy v angličtině - jednou provždy!
Kdo:      Mgr. Jaromír Chlada
Kdy:      víkend 28. a 29. 11. 2015
Kde:      Čajovna Setkání, Vojtěšská 2, Praha 1 (Metro B, stanice Karlovo náměstí)
Kolik:    2500 Kč  (2x 8h)   
 

Komu je kurz určen

Kurz je určen mírným začátečníkůmstředně pokročilím studentům angličtiny bez ohledu na věk. Je to ideální doplněk jak školní výuky, tak jakéhokoliv jazykového kurzu, či samostudia. Pomůže vám efektivně a vědomně používat to, co už jste se v angličtině naučili. Pro účast na kurzu doporučuji znát alespoň základní časy (např. Present Simple, Present Continuous, Past Simple...), jinak se budete cítit zahlceni novými informacemi. Kurz proto není vhodný pro úplné začátečníky.

Náplň kurzu

Podíváme se spolu na systém časů v anglickém jazyce - srovnáme si, jak minulost, přítomnost a budoucnost funguje v angličtině a jak v češtině. Ukážeme si, čím je anglické vnímání času odlišné a jaké nové kategorie si musí český mozek vytvořit, aby byl schopen tyto odlišnosti vnímat. Naučíme se jednoduchá pravidla a principy, která nám pomůžou ve správnou chvíli vědomě zvolil správný čas. Ukážeme si také hranice mezi jednotlivými časy, např. kde končí přítomnost a začíná předpřítomnost a kdy už jde o minulost, apod. Projdeme si všech 12 forem anglických časů a řekneme si jak se tvoří a kdy se používají. To vše si ověříme na spoustě příkladů.

Jak bude kurz probíhat?

Sejdeme se v sobotu (28.11.) a v neděli (29.11) vždy od 8:30 do 17:30 v čajovně Setkání, Vojtěšská 2, Praha 1, (Tram: Myslíkova, Jiráskovo náměstí, Metro: Karlovo náměstí). Stačí si přinést něco na psaní poznámek, další materiály dostanete na místě.

První den se budeme věnovat systému časů v anglickém jazyce a přítomným časům, druhý den pak časům minulým a vyjadřování budoucnosti. V poledne si dáme hodinovou přestávku na oběd. Čajovna kromě čajů a občerstvení nabízí i teplá jídla, takže je možné naobědvat se na místě. A nebo někde v okolí.


 
Přihlášky a informace na:
info@anglictinaprodospele.cz
777 24 24 28
 
 

 
TOPlist