Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Individuální výuka angličtiny

Vytvořte si kurz podle vašich potřeb a možností
 

OSOBNÍ PŘÍSTUP  -  VYSOKÁ EFEKTIVITA  -  FLEXIBILITA  -  DOSTUPNOST

Lekce individuální angličtiny nabízím v blocích po 6, 12, 24 a 36 lekcích. Jedna lekce trvá 90 minut. Jazykový koučink je součástí individuální výuky! Lekce můžete vyčerpat během tří měsíců od zahájení výuky.

 

      Blok 6 lekcí   -   6x90 minut výuky

      Blok 12 lekcí - 12x90 minut výuky + 1. konzultační lekce zdarma

      Blok 24 lekcí - 24x90 minut výuky + 1. konzultační lekce zdarma

      Blok 36 lekcí - 36x90 minut výuky + 1. konzultační lekce zdarma

  

Sami si určíte frekvenci, jaká Vám bude vyhovovat. Po dohodě je například možné provést (vhodné zejména pro začátečníky) intenzivní výuku na začátku (1-3 lekce denně po dobu 1 týdne, apod.), nebo naopak zvolnit v případě nepředpokládaných událostí. Ideální jsou ale samozřejmě pravidelné intervaly, např. úterý a čtvrtek, pondělí-středa-pátek apod.

Termíny lekcí lze stanovit na každý týden zvlášť. Jsem časově flexibilní a v rámci svých možností Vám rád vyjdu vstříc. V případě potřeby lze lekce přesunout na jiný den, či dobu (v rámci daného týdne). Změny termínů nejpozději den předem. Hodiny zrušené v den výuky se nenahrazují.

Jedna lekce trvá 90 minut. V případě potřeby možno i 60 minut.

Ceny individuálních lekcí angličtiny najdete v ceníku.

 

Jazykoví odborníci se shodují v tom, že pokud to člověk s angličtinou (či jakýmkoliv jiným cizím jazykem) myslí vážně, měl by intenzivnímu studiu věnovat alespoň 12 hodin týdně. Pro udržení pravidelnosti je dobré pokud jednu třetinu až čtvrtinu tohoto času tvoří výuka s lektorem a zbytek samostudium. Ideální je tedy navštěvovat 2-3 lekce týdně. To oceníte už po několika týdnech, kdy počáteční nadšení často klesá a hlavním motorem Vaší motivace se stává pravidelná příprava na hodiny.

TOPlist